مدیریت ناوگان حمل و نقل (Fleet management)

شرکت ایکاست به عنوان شریک تجاری و نماینده شرکت trinetra در ایران، آماده ارائه راهکارهای به روز و مدرن در زمینه سرویس ­های مدیریت ناوگان و IoT در ایران می ­باشد.

شرکت trinetra با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه Fleet Management, Mobility & IoT، و ارائه سرویس در بیش از 15 کشور از مطرح ترین برندهای فعال در این زمینه می ­باشد.

ویژگی ها و مزایای راهکارهای ارائه شده در این زمینه شامل مواردی همچون مدیریت و حفاظت ناوگان و نیروها، ردیابی در لحظه ناوگان، مدیریت جامع سرمایه، بهبود سرویس دهی و افزایش بهره ­وری، کاهش هزینه های عملیاتی، بهینه‌سازی مسیریابی، ارسال و دریافت اخطار و گزارشات و ... می ­باشد که در صنایع و ارگان­ های مختلفی مانند شرکت­ های نفت و گاز، ناوگان پلیس و دولتی، موسسات آموزشی، کمپانی­ های حمل و نقل شهری و بین شهری، سرویس ­های پزشکی و اورژانسی و ... قابلیت پیاده‌سازی و سرویس ­دهی را دارا می ­باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و همچنین دریافت راهکار مناسب طبق نیازمندی شما می توانید از طریق راه های ارتباطی در صفحه ی ارتباط با ما با متخصصان و مشاوران فنی ایکاست در ارتباط باشید.

مدیریت ناوگان حمل و نقل (Fleet management)

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897