انرژی و معدن

ایکاست راهکارهای مخابراتی را برای بخش های انرژی و معدن را بیش از یک دهه ارائه می دهد. با وجود چالش های عملیاتی و جغرافیایی که تیم های جستجوگر و سایت های معدنی با آن روبرو هستند، مخابرات قابل اطمینان برای نقاط عملیاتی پروژه، نظارت و مدیریت، از حیاتی ترین نیازها می باشد که موجب افزایش بهره وری و سودآوری می شود. ایکاست راهکارهای ارتباطی قابل اطمینان و مقرون به صرفه مختص کاربردهای سایت های معدنی و نیروگاه های تولید توان که به طور مداوم در حال جابجایی، ساخت، تخریب و جایابی مجدد هستند، ارائه می دهد.

3-1024x384

جهت برطرف کردن نیازهای حوزه ی انرژی و معدن و چالش های پیش روی آنان، ایکاست خدمات زیر را به صورت کاملا مدیریت شده ارائه می دهد.

DSC_0204

  • اینترنت ماهواره ­ای: ارتباط اینترنتی پرسرعت برای نقاطی که امکان دسترسی به شبکه ­های زمینی و سلولی وجود ندارد.
  • شبکه­ های اختصاصی: برقراری شبکه­ های اختصاصی مشترک یک شرکت یا سازمان برای اشتراک گذاری فایل و یا داده­ های مراکز دور در نقاط جغرافیایی مختلف به همراه خدمات ارزش افزوده همچون تماس تلفنی، فکس، ایمیل و غیره.
  • آنتن ­های Auto Deploy: نصب و راه ­اندازی آنتن­ های خودکار برای خودروهای نیمه سیار برای کاربردهای مقابله با بحران و دسترسی مخابراتی متحرک.
  • بک­ هاول شبکه ­ی سلولی: تشکیل شبکه­ ی مخابراتی سلولی در نقاط دور از دسترس از طریق لینک ماهواره­ ای جهت سهولت کارکنان و خدمه­های شرکت از خدمات مخابرات سلولی موبایلی .
  • مخابرات M2M و تجهیزات ردیابی: ردیابی و نظارت ماهواره ­ای دقیق فعالیت­ های خودروهای سبک و سنگین بخش صنعت و معدن.
  • خدمات ماهواره ای متحرک: ارتباط تلفنی سیار برای انتقال صوتی و پیامکی سریع میان کارمندان شرکت.

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897