درباره ما

2-satellite2-1024x988شرکت عصر ارتباطات بین­ الملل پارس­ کار (International Communication Age) یا ایکاست (ICASAT) از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. عمده­ ی فعالیت­ های شرکت، مشاوره، طراحی و اجرای پروژه­ های مرتبط با مخابرات ماهواره­ ای می­ باشد. این شرکت در همان سال 1383 موفق به دریافت پروانه ­ی ارائه­ ی خدمات ارتباطات ماهواره­ ای (SAP) به شماره­ ی 10/12150 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (CRA) گردید.

شرکت ایکاست به عنوان یکی از شرکت­ های زیرمجموعه ی هلدینگ گروه، مشغول فعالیت می­ باشد. شرکت­ های صنایع برق و الکترونیک بال صبا (SABA Industries)، شرکت پارس کار (Pars Car)، گروه صنعتی بازرگانی ایران اروپا (Iran Europe) و شرکت عصر ارتباط بین الملل پارس کار (ICASAT) چهار شرکت زیر مجموع هلدینگ گروه می ­باشند.

شرکت ایکاست همواره سعی دارد مبنای کسب و کار خود را بر اساس ارائه محصولات با کیفیت مبتنی بر استانداردهای حوزه ی مخابرات ماهواره ای و ICT به مشتریان خود عرضه کند. در این ارتباط، راهکارهای متنوع این شرکت باعث شده است که ایکاست یکی از بزرگترین ارائه دهنده­ های خدمات مخابرات ماهواره­ای در ایران شود. راهکارهای ارتباطی این شرکت بازارهای گسترده­ ای در حوزه­ ی صنایع نفت و گاز، بانک، مخابرات راه دور، دریایی و کشتیرانی، انرژی و معدن و سازمان­ های دولتی و خصوصی را شامل می­ شود.

شرکت عصر ارتباطات بين الملل پارس کار با تکيه بر تجربيات گرانقدر مديران خود در زمينه ايجاد شبکه هاي گستردۀ مخابراتي براي انواع کاربردهاي مختلف با سرمايه گذاري مناسب جهت جذب کادر فني کارآمد، اقدام به برنامه ريزي دقيق و دراز مدت در رابطه با ايجاد بستر مناسب ماهواره اي در کشور کرده و در همين راستا، در مدت کوتاهي پس از دريافت مجوز، ايستگاه مرکزي ارائه سرويس هاي ماهواره اي خود را با بهره بردن از تجهیزات مخابرات ماهواره­ای و شبکه ­ای مطرح همچون iDirect، Romantis، Cisco در تهران راه اندازي نمود و هم اکنون دارای هفت هاب ماهواره­ ای با افزونه ­ی کامل (Full Redundant) و با پوشش همزمان چندين ماهواره در حال سرويس دهي به مشتريان شرکت مي باشد.

ایکاسَت برمنای PMBOK اقدام به مدیریت پروژه ­ها می­ نماید و بر مبنای ITIL و ISO20000 اقدام به ارائه سرویس­ ها و خدمات ICT به مشتریان خود می­ کند و مدیریت کیفیت تعالی سازمانی با مدل EFQM را جهت تعالی سازمان خود برگزیده است.

در فایل زیر شرکت و سرویس های قابل ارائه معرفی شده است.

presentation

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897