آنتن های Auto Deploy

Page-24-1024x714در بسیاری از کاربردهای مخابرات ماهواره ­ای، لازم است تا تجهیزات آنتن به سرعت برپا شده تا لینک مخابراتی بسته شوند. در این کاربردها معمولا یک خودرو حمل کننده­ ی آنتن که شامل تجهیزات رادیویی و روتر ماهواره­ ای به همراه دیگر تجهیزات مورد نیاز می­ باشد، به طور مداوم در حال جابجایی و حرکت می­ باشد و در مواقع خاص لازم می­ شود تا ارتباط مخابراتی برقرار شود. لذا آنتن ­های Auto Deploy که در واقع تا شونده بوده و قابلیت باز شدن و تنظیم شدن بر روی ماهواره­ ی مورد نظر به طور کاملا خودکار را دارند، مورد استفاده قرار می­ گیرند.

کاربردهای آنتن Auto Deploy:

خودروهای سیار با آنتن­ های Auto Deploy برای کاربردهای متنوعی استفاده می­ شوند. مانند:

خودروی بحران: خودروهای مجهز به تمام تجهیزات ضروری در مواقع بحران همچون، زلزله، سیل و طوفان، جنگ و غیره بوده و برای ارسال و دریافت پیام­ های مخابراتی به خدمات ارتباطی ماهواره ­ای مجهز شده ­اندو به دلیل اینکه در این حالت لینک باید فورا متصل شود، آنتن­ های Auto Deploy بدون دخالت دست انسان و به صورت کاملا خودکار باز شده و بر روی ماهواره­ ی انتخاب شده تنظیم می­ شوند.

  • خودروهای SNG: این خودروها، عملیات ارسال اخبار و وقایع زنده در نقاط دور از دسترس را بر عهده دارند و به دلیل اهمیت مخابرات مخابراتی در ارسال تصاویر تلویزیونی باید دارای آنتن­ های Auto Deploy باشند.
  • خودروهای ATM: خودروهای سیار عابر بانک می­ باشند که موقتا می­ توانند خدمات بانکی را در منطقه ­ای عرضه کنند و کاملا دارای لینک مخابراتی ماهواره ­ای و به دلیل سیار بودن نیازمند آنتن­ های Auto Deploy هستند.
  • آنتن ­های Auto Deploy شرکت ایکاست که برای شبکه ­های VSAT مورد استفاده قرار می­ گیرند، آنتن­ های بشقابی 96 سانتی متر تا 1.8 متر را پوشش می ­دهند و می­ توانند در راه­­ اندازی اینترنت ماهواره­ ای و شبکه­ های اختصاصی سهیم باشند. همچنین این آنتن ها در باندهای فرکانسی Ku و Ka  نیز قابل اجرا هستند. همچنین می­ توانند بر روی انواع خودروهای متحرک، همچون وانت، SUV، اتوبوس و کانکس نصب شوند.

شرکت ایکاست آماده ی همکاری با سازمان ها و شرکت ها جهت اجرای پروژه های مرتبط با مخابرات ماهواره ای و آنتن های Auto Deploy در زمینه ی تامین، نصب و راه اندازی، جابجایی و مشاوره با داشتن آنتن های Auto Deploy از شرکت های تامین کننده ی معتبری همچون Winegard، AVL، iNetVu و اشتادپارس می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با برندهای ایکاست به این صفحه مراجعه فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مدل های موجود آنتن های Auto Deploy و همچنین دریافت مشخصات فنی، قیمت و نحوه ی همکاری ایکاست، می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه ی ارتباط با ما سوالات  خود را بپرسید.

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897