بک هاول شبکه ی سلولی

با توجه به اینکه شبکه ­های موبایل عمومیت فراوانی برای اکثر مردم دارند و علاوه بر آن، سهولت استفاده و دسترسی به وسایل ارتباطی آن بسیار بیشتر از تجهیزات ماهواره­ ای می­ باشد، شرکت­ ها و سازمان­ های بزرگ برای راحتی و سهولت بیشتر کارمندان و خدمه­ ی خود که در مناطق دور و خارج از پوشش شبکه­ های زمینی هستند، به فکر راه اندازی پوشش محلی و موقتی شبکه­ های موبایل می افتند به طوریکه کارمندان به راحتی می توانند از دستگاه های موبایل شخصی خود استفاده کنند.

از طرف دیگر اپراتورهای موبایلی در حال گسترش روزافزون پوشش خدماتی خود به سرایر کشور می باشند و آن چیزی که می تواند مانع پوشش آن شود عبور بک هاول شبکه ی موبایل از میان راه های صعب العبور و مانع های فراوان می باشد. در این شرایط مخابرات ماهواره ای می تواند بهترین انتخاب برای انتقال بک هاول شبکه ی موبایلی باشد.

شرکت ایکاست، خدمات بک هاول شبکه ی موبایلی 2G/3G/4G را توسط لینک های با قابلیت اطمینان بالای ماهواره ای را به همراه پهنای باند بالا ارائه می دهد. این خدمات توسط پلتفرم های مخاراتی مطرح دنیا از شرکت های iDirect، Comtech، Romantis توسط ایکاست اجرا می شود.

شبکه ی بک هاول ایکاست:

Backhaul-1024x745

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897