آنتن های دریایی (Marine)

Page-10(1)-Smallایکاست سیستم­ های VSAT به همراه آنتن ­های دریایی در باندهای فرکانسی Ku، Ka و C که همگی برای کاربردهای متحرک و شناور طراحی شده­ اند را پیشنهاد می ­دهد. این آنتن ­ها دارای سیستم استابلیزه­ ی 3 محوره بوده و برای ارتباطات مخابراتی قابل اطمینان، با پهنای باند بزرگ و قابل انعطاف ساخته شده­ اند. همچنین آنتن ­های دریایی پیشنهادی ایکاست دارای بهترین بازده در شرایط سخت محیطی و دینامیکی به همراه سریع­ترین زمان نصب اولیه­ ی آن­ها می­ باشند.

آنتن­ های دریایی VSAT که برای راه ­اندازی اینترنت ماهواره­ ای و شبکه­ های اختصاصی بر روی کشتی ­ها، سکوهای نفتی و قایق­ های مسافربری و تجاری مورد استفاده قرار می ­گیرند، با پاسخ دادن به تحرکات سریع محیطی خود، مانع از تضعیف سیگنال و قطع لینک ارتباطی ماهواره ­ای می­شوند.

در حال حاضر شرکت ایکاست علاوه بر داشتن سابقه ­ی طولانی در امر موقعیت­ یابی، نصب و راه ­اندازی آنتن­ های دریایی، دارای سند همکاری با شرکت­ ها و تولید کننده­ های بزرگ آنتن­ های دریایی جهان همچون Intellian، KNS، SeaTel و EPAK می­ باشد.

این شرکت در سال 1395 موفق به اخذ نمایندگی فروش محصولات KNS شده است که به ایکاست این امکان فروش، نصب و پشتیبانی رسمی این محصولات در ایران را می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات آنتن دریایی این شرکت می توانید به صفحه محصولات KNS مراجعه نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت و همچنین دریافت راهکار مناسب طبق نیازمندی شما می توانید از طریق راه های ارتباطی در این صفحه با متخصصان و مشاوران فنی ایکاست در ارتباط باشید.

خدمات مخابرات دریایی:

ICASAT Marine Services

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897