محصولات iDirect

شرکت iDirect یکی از شرکت های بزرگ طراحی، تولید و توزیع پلتفرم VSAT و مخابرات ماهواره ای در دنیا می باشد که دفتر مرکزی این شرکت در کشور ایالات متحده بوده و دارای نمایندگی و مراکز فروش گسترده در سرتاسر جهان می باشد. این شرکت دارای یکی از بزرگترین و کامل ترین تجهیزات هاب ماهواره ای به همراه تجهیزات ریموت VSAT و نرم افزار های نظارت شبکه می باشد.

محصولات iDirect شامل سه بخش هاب ماهواره ای و تجهیزات مرتبط با آن، ریموت های VSAT و نرم افزار های مدیریت و نظارت شبکه می باشد.

هاب ماهواره ای:

هاب ماهواره ای در حقیقت هسته ای اصلی شبکه های ماهواره ای با توپولوژی های مختلف می باشد. این تجهیزات وظیفه ی راه اندازی، مدیریت و کنترل همه ی اجزای یک شبکه با توپولوژی ها (ستاره، مش) و فناوری دسترسی های مختلف (TDMA، SCPC و غیره) را دارد. هاب های ماهواره ای iDirect در نسل های مختلفی توسط این شرکت ارائه شده است که از میان آن ها می توان به اولین سری آن به نام iNFINITI و در نسل های بعدی به نام Evolution و Velocity نام برد. شرکت ایکاست سابقه تامین، راه اندازی و مدیریت همه ی نسل های هاب ماهواره ای iDirect را دارد که هم اکنون چندین هاب ماهواره ای در تله پورت این شرکت در حال کار هستند.HubIdirect-1024x770

هاب های ماهوره ای iDirect دارای اجزای مختلفی شامل موارد زیر است:

  • شاسی هاب (Hub Chassis) در دو مدل 12000 و 15000 و 15100
  • Line Card (XLC-10، XLC-11 و XLC-M)
  • NMS
  • Protocol Processor

ریموت های VSAT:

ریموت های VSAT که در بخش ریموت ماهواره ای در محل سایت مشتری نصب می شود نیز وظیفه ی ارتباط ماهواره ای و ارائه ی سرویس مختلف شبکه همچون اینترنت، اینترانت و غیره به کمک فناوری های دسترسی مختلف همچون TDMA، SCPC را می دهند. این ریموت ها در مدل های مختلف در نسل های مختلف (هم نام با نسل های مختلف معرفی شده توسط iDirect موجود می باشند که از میان مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  نسل iNFINITI: مدل های 3100، 5100
  • نسل Evolution: مدل های X1، X3، X5 و X7routers-idirect-1024x510

جهت دریافت برگه های اطلاعاتی و اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی ریموت های iDirect می توانید به صفحه ی بروشور محصولات مراجعه فرمایید.

نرم افزارهای مدیریت شبکه:

این نرم افزار که در نهایت منجر به راحتی و سادگی دسترسی و مدیریت کاربران و مدیریت کنندگان شبکه ی VSAT می شود یکی از نقاط قوت سیستم های iDirect می باشد. مجموعه ی نرم افزارهای مدیریت شبکه iDirect به نام iVantage شامل موارد زیر است:

  • iBuilder: وظیفه ی پیکره بندی ریموت ها (یکی از آن ها و یا گروهی از آن ها) از طریق هاب را می دهد.
  • iMonitor: نظارت کامل شبکه با جزئیات ریز و دقیق جهت بررسی پارامترهای کاربران و مشتریان حاضر در شبکه به همراه تهیه ی گزارش های تحلیلی و آماری.
  • iSite: پیکره بندی محلی ریموت های iDirect و انجام تنظیمات روترهای ماهواره ای در محل سایت ریموت.ivantage

دانش و تخصص کافی در امر راه اندازی و اجرای شبکه های ماهواره ای iDirect و داشتن تجربه ی کافی در سه بخش سرویس های iDirect شامل هاب ماهواره ای، ریموت های VSAT و نرم افزارهای مدیریت شبکه باعث شده است که ایکاست یکی از مهمترین ارائه دهنده های سرویس مبتنی بر تجهیزات iDirect در کشور باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت می توانید از طریق صفحه ی ارتباط با ما در ارتباط باشید.

عصر ارتباطات بین الملل پارس کار 2024-2007 ، شماره پروانه 100/70897